Praca w HYDROBUDOWA-1

Operator węzła betoniarskiego

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka)

Wymagania formalne:

-Minimum zawodowe wykształcenie techniczne,
-Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub doświadczenie w pracy związanej z branżą budowlaną,
-Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do
produkcji mieszanki betonowej (klasa II) lub gotowości do
uzupełnienia wymaganej kwalifikacji,
-Znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
-Prawo jazdy kat. B,
-Dyspozycyjność i pracowitość,
-Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

-umowę o pracę,
-przyjazną atmosferę,
-stabilne zatrudnienie,
-po okresie próbnym możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
poprzez udział w kursach i szkoleniach,

Starszy specjalista ds. produkcji betonu

Zakres obowiązków:
• zarządzanie procesami produkcyjnymi, ich doskonalenie i optymalizacja,
• planowanie, organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników,
• nadzór nad rozliczeniem procesu produkcji pod względem czasu produkcji, zużycia materiałów oraz wielkości ewentualnych strat.

• wykształcenie minimum średnie techniczne,
• 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z produkcją lub w pracy w branży budowlanej
• 2-letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Dyspozycyjność
• Dobra organizacja pracy na wysokim poziomie
• Zaangażowanie i sumienność
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczeń i umiejętności,
• możliwość doskonalenia zawodowego,
• narzędzia niezbędne do pracy,
• warunki do wdrażania własnych pomysłów,
• elastyczny grafik
• pracę w przyjaznej atmosferze

Operator ładowarki jednonaczyniowej

Opis stanowiska:
• obsługa ładowarki jednonaczyniowej,
• dbałość o stan techniczny maszyny,
• przeprowadzanie regularnych przeglądów,
• współudział przy produkcji mieszanki betonowej.

Wymagania:
• wykształcenie co najmniej zawodowe – mile widziany profil mechaniczny,
• uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej (mile widziana kl. I)
• chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• dyspozycyjność i pracowitość,
• umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych,
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie: podstawa plus premia uznaniowa,
• po okresie próbnym możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
• 8 godzinny czas pracy.

W naszej firmie masz możliwość na rozwój zawodowy – poszerzanie doświadczenia w zakresie budowania relacji z Klientami, oraz wszelkich pochodnych związanych z produkcją betonu.
Pamiętaj gwarantujemy różnorodny charakter pracy – udział w projektach, kursach i szkoleniach. HYDROBUDOWA-1 stawia na rozwój pracownika!

Prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@hydrobudowa1.pl w tytule wpisując „(nazwa stanowiska) – rekrutacja”

Blog

Innowacyjna technologia, która inspiruje