Bezpieczne na drodze nie tylko od święta – czyli Dzień Kobiet w Hydrobudowa-1

Czy wiecie, że….

…pierwsze celebracje Dnia Kobiet zaznaczają się już w historii starożytnego Rzymu, jako tzw. Matronalia, kiedy to mężczyźni obdarowywali swoje żony prezentami. W skali międzynarodowej natomiast, dzień płci pięknej obchodzony jest hucznie już od początku XX w.

Głębia historii obchodów tego dnia jednoznacznie wskazuje na to, jak istotna jest rola kobiety w życiu każdej grupy społecznej.

DROGIE PANIE – jako eksperci bez wahania oznajmiamy, że budujecie fundamenty trwalsze niż betony najwyższej klasy wytrzymałości!

Dlatego wasze zdrowie i bezpieczeństwo każdego dnia jest dla nas sprawą nadrzędną.

W związku z tym, w Hydrobudowie-1 tegoroczną edycję „8 marca”  postanowiliśmy uczcić poprzez naukę i dobrą zabawę.

Reprezentantki naszej firmy wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu, dzięki któremu mogły udoskonalić technikę bezpiecznej jazdy samochodem, w szczególności podczas ekstremalnych sytuacji na drodze.

Dzięki Fundacji Drogi Mazowsza we współpracy z Volkswagenem, PZM oraz Radiem Kolor, nasze Panie uzupełniły swoją wiedzę z zakresu bezpiecznej jazdy, podczas teoretycznych wykładów i praktycznej jazdy za sterami różnych modeli VW na Torze Modlin.

Dobra zabawa i skuteczna nauka – czy można było efektywniej spędzić ten dzień? 🙂

Z męskiej strony Hydrobudowy – 1 składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia – pomyślności i bezpieczeństwa na każdej pokonywanej drodze!

 

Kategoria
Dzień Kobiet w Hydrobudowa-1